Skip to content
shorttermrent.lv
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Avotu iela, 2. stāvs, 3 istabas, 77.00m2
800.00 EUR 10.39 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Artilērijas iela, 2. stāvs, 4 istabas, 140.00m2
3000.00 EUR 21.43 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Izīrē māju Rīgas rajonā, Ķekavas pagastā

Izīrē māju Rīgas rajonā, Ķekavas pagastā
Līduma iela, 1 stāvi, 5 istabas, 240.00m2
2200.00 EUR 9.17 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 4. stāvs, 2 istabas, 47.50m2
450.00 EUR 9.47 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Miesnieku iela, 1. stāvs, 4 istabas, 192.00m2
4992.00 EUR 26 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 2 istabas, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 3. stāvs, 4 istabas, 145.00m2
1800.00 EUR 12.41 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Lāčplēša iela, 2. stāvs, 2 istabas, 50.00m2
600.00 EUR 12 EUR / m2

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā
13. janvāra iela, 1. stāvs, 5 istabas, 267.90m2
210000.00 EUR 783.87 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu

Izīrē māju Rīgas rajonā, Babītes pagastā
Vīkuļi, 135.00m2, 1550.00 EUR / mēn.

pdf

Apraksts
Privātmāja, energo efektīva māja, zaļā teritorija, bruģēts piebraucamais ceļš, iežogota teritorija ar metāla sētu, teritorijas iebrauktuves vārti aprīkoti ar automatizētu atvēršanās un aizvēršanās sistēmu, vieta vairākām automašīnām, terase, guļamistabu skaits 3 gab., istabas izolētas 3 gab., studio tipa, virtuve apvienota ar viesistabu, garderobe, siltumsūknis, pilnā apdare, apsildāma grīda vannas istabā, lielie skatlogi, jauna santehnika, divi sanitārie mezgli, vanna, dušas kabīne, iebūvēta virtuves iekārta, iebūvēti sienas skapji, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, indukcijas plīts, cepeškrāsns, tvaika nosūcējs, veļas mašīna, atbrīvots, līdz pilsētas centram 15 km, līdz lidostai 10 km, stratēģiski izdevīga vieta, līdz Baltijas jūrai 10 km, izvēloties šo īpašumu, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem ir vienāda ar vienu pusi (50%) no šī īpašuma viena mēneša īres maksas, CITY REAL ESTATE ID - 517058
ID 517058
Objekta tips Māja
Objekta sub-tips Privātmāja
Rajons Rīgas rajons
Reģions Babītes pagasts
Atrašanās vieta Vīkuļi
Platība 135.00 m2
Zemes platība 1200 m2
Stāvu skaits 1
Istabas 4
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles pēc vienošanās
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 1550.00 EUR 11.48 EUR / m2
+ skaitītāju apmaksa
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu

Nekustamie īpašumi | Sludinājumi Dalder.lv
Nekustamie īpašumi - pērk, pārdod, cenas - Sludinājumi MM.lv